Startersvacature Junior Bouwmanager M/V

Vacature (Jr.) Bouwmanager M/V

Wil jij jouw carrière een boost geven? Met de uitdagende startersfunctie als Junior Bouwmanager bij Altavilla BV kan dit. Je begeleidt verschillende projecten, van A tot Z, op het gebied van bouw en huisvesting. Je werkt voor vooraanstaande bedrijven waar je trots op kunt zijn. Dit doe je in samenwerking met je directe collega’s. Je houdt van aanpakken, je werkt zelfstandig en bent leergierig. Zo kun jij doorgroeien tot een Senior Bouwmanager.

Altavilla levert al 12 jaar succesvol bouwmanagement- en brandveiligheidsadvies bij prachtige (bouw)projecten waar we trots op zijn. Ons team bestaat uit mensen met sterk ontwikkelde vakkennis en brede ervaring. Mede hierdoor zijn we uitgegroeid tot een slagvaardig bureau dat indrukwekkende projecten realiseert in heel Nederland. In ons team zijn wij daarom op zoek naar een Junior Bouwmanager.

Lees de gehele vacature »

Ook een vraag over bouwmanagement voor Altavilla?
Neem contact met ons op
Deel op:

Altavilla op social media:

© 2016 Altavilla